Partners

EMI

EMI JE MEZINÁRODNÍ ZNAČKOU MÓDNÍ SALONNÍ MANIKÚRY.

Je volena hvězdami, lídry nehtového průmyslu

a stylovými ženami v 28 zemích světa.


EMI a móda! Už i vzhled a doplňky jsou častěji žádány, a proto EMi nabízí jednoduché dekorace, které jdou ruku v ruce s nejnovější módními styly a návrháři. Vhled manikúry je možné doplnit designovými samolepkami, které se hodí k nejnovější kolekci oblíbeného návrháře.
EMI stále inovuje své výrobky dle nejnovějších trendů designů, ale i složení produktů.
Řada exkluzivních profesionálních produktů vyrobených pomocí vysokých standardů a kontrol kvality.
Celá řada produktů EMi je vhodná pro všechny typy nehtů a pokožky.
Vyrobeno z certifikovaných surovin.
ŽÁDNÉ TESTOVÁNÍ NA ZVÍŘATECH.
Žádný z produktů nebo složek nebyl na zvířatech testován. EMi dodržuje přísné zásady - ŽÁDNÉ ZKOUŠKY NA ZVÍŘATECH
Všechny výrobky EMi jsou 7-FREE – neobsahují zdraví škodlivé látky: formaldehyd, formaldehydové pryskyřice, toluen, dibutylftalát, kafr, xylen a ethyltosylamid
EMi je volba, která respektuje přírodu a přání klientek!
www.emi-shop.cz


Jmenuji se Petra Fofová a jsem hrdým instruktorem a technologem značky E.Mi. Vystudovala jsem střední odbornou školu jako kosmetička a poté jsem pracovala ve wellness hotelu jako kosmetička, manikérka a pedikérka. Později jsem si otevřela svůj vlastní salón. Ze všeho nejvíce jsem tíhla k nehtům a každý měsíc jsem tak absolvovala několik školení. Počet certifikátů jsem přestala počítat, ale odhaduji je nyní ke 130.
Ekaterina Miroshnichenko byla mým velkým vzorem a nad jejími designy jsem vždy jen nevěřícně kroutila hlavou. Proto jsem byla nadšená, když tu E.Mi konečně spustilo eshop. Když se později otevřela E.Mi school v Praze, měla jsem v plánu zajít na všechna školení v nabídce! Můj manžel mě ale místo toho poslal na pohovor instruktora. Mrknutím oka jsem za pár měsíců letěla do Rostova na Donu a za 3 týdny jsem se vracela jako instruktor pro Českou republiku. 
Je tomu už 3 roky a já jsem hrdá že prezentuji to nejlepší na našem trhu. Nejenom že můžu svou vášeň pro tento obor předávat dál, ale i mé studentky mě neustále obohacují o cenné zkušenosti, protože každá z vás je jedinečná a na náš obor pohlíží jiným úhlem pohledu. Od podzimu 2021 pro vás chystám nový showroom a školící centrum v Hradci Králové, těším se na vás i tam.
Mezi mé záliby mimo nehtaření patří určitě pohyb, neboť jako každá z nás trpím na bolesti zad a díky pohybu se mohu cítit lépe. Pravidelně jsem se věnovala pole dance a józe. Miluji dobré jídlo a výlety za poznáním. Nyní se však od srpna naplno věnuji svému novorozenému synovi a rodině, avšak na nehty si vždy čas vyhradím :)Jmenuji se ing. Elen Skyvová a jsem instruktorkou v mezinárodní společnosti E.Mi. Jsem úspěšnou absolventkou vysoké školy a ovládám 3 jazyky - ruštinu, češtinu a angličtinu. V beauty prostředí v oboru manikérka a pedikérka, se pohybuji již od roku 2014. Od té doby mám za sebou přes 50 kurzů zvýšení kvalifikace zaměřených na modeláž nehtů, manikúru a pedikúru. Člověk se však stále učí, a proto ani já nezahálím a své vzdělání neustále prohlubuji.
Jsem pyšnou matkou 3 dětí a nevím, co znamená slovo nuda. Mým velkým koníčkem kromě nehtů je fotografování. A tak doufám, že si v budoucnu vyhradím pro tuto zálibu více času, abych se mohla ve focení zlepšovat a věnovat se mu o něco detailněji.Jmenuji se Klára Hofmanová a jsem již druhým rokem instruktorkou ve škole E.Mi. Vystudovala jsem vyšší odbornou školu v oboru Zubní technik, avšak od roku 2013 se věnuji profesi manikérky a nehtové designérky. Neustále se chci posouvat vpřed, a tak často absolvuji kurzy na zdokonalení techniky nehtové modeláže a nail artu. Mým cílem je předávat své zkušenosti dál během svých kurzů a snažit se navést budoucí manikérky tím správným směrem.
Svůj volný čas se snažím věnovat cestování s manželem a přáteli a to nejen za exotikou. Ráda také sportuji. Nejvíce preferuji tanec, dále posilovnu ale nepohrdnu ani bruslením. Také miluji čtení knih. Na ty mi už ale tolik času nezbývá, takže je zatím nakupuji do zásoby :)Jmenuji se Olga Budějská a pocházím z Ukrajiny. Do České republiky jsem se přestěhovala s rodiči v roce 2008 a od roku 2017 vlastním české občanství. V Praze jsem vystudovala vysokou školu a získala bakalářský titul v oboru management. (V E.Mi klubu pro vás budu připravovat převážně designy a fotopostupy)
Během druhé mateřské dovolené jsem ukončila profesní kurzy v mezinárodní škole E.Mi a stala jsem se nehtovou designérkou. Zamilovala jsem se do své práce a pokračuji ve svém vzdělání dál. K dnešnímu dni mám za sebou přes 40 kurzů a stále studuji jak v České republice, tak i v zahraničí. Rovněž se účastním různých nehtových soutěží.
              Ve svém volnu se nejraději věnuji svým dvěma dětem a manželovi. Také využívám volný čas na další vzdělávání v oboru. V E.Mi klubu pro vás budu připravovat převážně designy a fotopostupy.Jmenuji se Šarlota Vinklářová a budu v E.Mi klubu psát blog Očima Šarloty s nejrůznějšími články, které pro vás, jak doufám, budou zajímavé a třeba se jimi i inspirujete. Vystudovala jsem střední odbornou školu v oboru grafický design a nyní nastupuji na vysokou školu. Kromě nehtů a nehtového designu se ráda věnuji čtení knih, ekologii a životnímu prostředí a také mám zálibu v cestování a poznávání nových míst v Česku, ale i v zahraničí. Ráda také trávím čas se svou rodinou a přáteli.
Se značkou E.Mi jsem se seznámila přibližně před dvěma roky. Od té doby jsem se pod touto značkou zúčastnila hned několika kurzů a úspěšně jsem absolvovala i kurzy profesní. Zatím sice v oboru nepodnikám, ale do budoucna to mám v plánu. Nehtům se tak momentálně věnuji ve svém volném čase, ale stále se v tomto oboru snažím vzdělávat a připravit se tak co nejlépe na vlastní podnikání.