Partners

myFOX

Rezervační systém myFox


MyFox je rezervační systém s kartotékou a pokladnou. Rezervační systém se hodí pro služby, kde se klientka rezervuje na určitý čas a službu. Ideální je pro použití v nehtových studiích a salonech.

MyFox umožňuje pohodlný a moderní způsob rezervací online. Při používání lze jednoduše kombinovat ruční vkládání rezervací s online rezervacemi, které si klientky dělají sami. Systém hlídá volné a obsazené termíny. K rezervacím rozesílá automatické SMS připomínky den dopředu.

Dalším užitečným modulem je kartotéka klientů s historií využití služeb, možností psát si poznámky a ukládat obrázky.

Součástí aplikace je také pokladna s jednoduchým skladem. Pokladnu lze propojit s platebním terminálem SumUp. Díky statistikám poskytuje myFox přehled o tržbách, o využití služeb nebo o nejlepších klientech. Z aplikace je možné exportovat podklady pro účetnictví nebo ji používat jen interně pro svůj přehled.

V myFoxu si můžete také snadno vytvořit pěknou moderní webovou stránku propojenou s Instagramem a Facebookem.

MyFox je moderní cloudová aplikaci, která funguje na libovolném zařízení připojeném k internetu - mobilu, tabletu, počítači. Aplikace byla vytvořena s důrazem na jednoduché ovládání a použitelnost v každodenním provozu. MyFox aplikace je dostupná v 5ti jazycích - česky, anglicky, německy, rusky a vietnamsky.

Neobyčejně chytrý, překvapivě jednoduchý. myFox.

Přehled hlavních funkcí, co myFox nabízí:

●       rezervační systém a kalendář rezervací
●       online rezervace
●       SMS připomínky klientům před rezervací
●       kartotéka s poznámkami a historií služeb
●       pokladna s možností plateb kartou a statistikami
●       jednoduchý sklad produktů
●       webová stránka propojená se sociálními sítěmi

Plně funkční rezervační systém myFox můžete vyzkoušet nezávazně a zdarma na dobu 30 dnů, registrace zde: https://www.myfox.cz

Mobilní aplikace ke stažení:

Apple
Android

O společnosti myFox One, a.s.
Rezervační systém myFox vyvíjí a prodává česká softwarová společnost myFox One, a.s. se sídlem v Plzni. Systém využívají stovky profesionálek v beauty službách i dalších oborech v celé ČR a na Slovensku. Společnost myFox One si zakládá na nadstandardní zákaznické podpoře, jednoduchosti používání aplikace myFox a moderním přístupu k vývoji aplikací. Společně tvoříme digitální revoluci ve službách.Ondřej Bendl

Ondřej se více než 20 let pohybuje v oblasti IT. Je spolumajitelem a zakladatelem vývojářské společnosti myFox One, a.s., která vyvíjí a prodává rezervační systém myFox.
Ondřej je ženatý a má malého syna. Ve volném čase se věnuje rodině a sportu.

Ondřej věří, že jsme na začátku obrovské změny, které beauty salony čeká. I přes konzervativnost velké části majitelek salonů nezadržitelně přichází doba, kdy bude běžné zavést do salonu moderní systém pro rezervace, systém pro přehled o chodu salonu atd. To je velká příležitost pro myFox, ale také pro salony – ušetří čas, nabídnou lepší komfort služeb a získají přehled.

Akcelerátorem tohoto trendu byl náročný rok 2020, který změnil chování zákazníků a do popředí posunul důležitost online služeb. Moderní technologie jsou dnes běžnou součástí životů nás všech, není důvod se jich obávat a skutečně mohou být velmi užitečnými pomocníky. A to platí i pro nehtařky a jejich salony.