Partners

Korean Beauty

Profesionální korejská kosmetika značky SKINDOM.

Korbe.eu je dovozce profesionální korejské kosmetiky světově známé značky SKINDOM, která byla založena v roce 2002 na základě výzkumné a vývojové laboratoře. A od té doby je lídrem na korejském a asijském trhu profesionální kosmetiky.

Značka SKINDOM neustále vyvíjí nové receptury a zlepšuje složení jejích profesionálních produktů obsahujících přírodní účinné látky, které prošly pečlivou kontrolou laboratorních testů a certifikaci.

Mezí hlavní aktivní látky, které jsou nezbytné pro peče, omlazení a hydrataci hladkosti pokožky značka SKINDOM používá šnečí extrakty, elitní peptidy, kyselinu hyaluronovou a kolagen.

Největší výhodou profesionální kosmetiky SKINDOM je vícenásobný obsah aktivních látek v porovnání jak z americkými a evropskými výrobci, tak i z většinou produktů nabízených na trhu.

V široké nabídce produktů profesionální korejské kosmetiky SKINDOM najdete výborně rozpracovanou nabídku produktů, jak podle typu pokožky tak i na základě typu peče tzn hydratační řada, liftingová řada, řada na problematickou pleť.

Více na:
www.korbe.eu
https://www.instagram.com/skindom.eu/
https://www.instagram.com/skindom.cz/